Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alig kapok levegőt, folyamatos...

Alig kapok levegőt, folyamatosan ásítok! Mitől?

Figyelt kérdés

Bedugul az orrom,amitől az oxigén hiány miatt elkezdek ásítani,de ettől még inkább nem kapok levegőt D:


Lehet asztma? vagy köze van a folyamatos gyomorégésemhez? :S


2011. aug. 19. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
És még mindig folyamatosan ásítok D: :(
2011. aug. 19. 11:24
 2/7 A kérdező kommentje:
és alig kapok levegőt :(
2011. aug. 19. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Allergia is lehet, én is így voltam háziorvos írt ki Rhinocort aqua-át és az nagyon bevált nekem!!!
2011. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 komasa ***** válasza:

Bedugul az orrod? Az ebben a nagy melegben nyáron nem megfázás, inkább allergia lehet. Irány az orvoshoz, aki majd beutal allergiatesztre, kapsz gyógyszert, nem fog bedugulni az orrod, rendesen kapsz majd levegőt, nem fogsz ásítozni és minden rendben lesz.

Szerintem:) Amúgy jobbulást!!!!!!!!!

2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11.30-as válasz elég korrekt. Annyival egészíteném ki, hogy amíg eljutsz dokihoz, addig menj el gyógyszertárba és ott recept nélkül kaphatsz Otrivin orrspray-t. Ez direkt allergiások orrdugulására van. Nekem bevált.
2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek :D
2011. aug. 19. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony,ez allergia,saját tapasztalatból mondom,én is allergiás vagyok,mindennap tüsszögök reggel és este meg be van dugulva az orrom...Nem kell sajnálni,már megszoktam.:)

Úgy bizony,menj el allergiavizsgálatra!!Ha szerencséd van akkor bőrpróbád lesz és nem vérvétel(brrrrrrr).A bőrpróbában csak az a baj hogy viszket majd a kezed mint az állat és nem szabad megvakarni 15 percig.(DE MÉG MINDIG JOBB MINT A VÉRVÉTEL,A VÉRVÉTEL A HALÁLOM)

2011. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!