Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldalon, a bordám alatt,...

Jobb oldalon, a bordám alatt, de mélyen, folyamatosan fáj. Ha levegőt veszek, akkor jobban, de amúgy is folyton érzem. Vajon vakbélgyulladásom lesz?

Figyelt kérdés
Nem elviselhetetlen, inkább olyasmi, mint amikor futás közben szúr az ember oldala. Ma délután 3-kor kezdődött.
2009. okt. 5. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én vakbélre gyanakszom sajnos.
2009. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor most csináljak? Annyira nem fáj, hogy holnap emiatt ne menjek dolgozni.
2009. okt. 5. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Ez nem ugyanaz, de én például sérvet kaptam, anno még a főiskola előtt, amikor egy varrodában dolgoztam. Nem éreztem semmit, hogy mikor emeltem meg magam, csak este mikor lefeküdtem láttam, hogy egy kis göb dudorodik a köldököm felett, de nem fájt. MÉg reggel sem fájt, mentem vissza a varrógép mellé. De kb. két óra hossza múlva úgy el kezdett fájni, hogy csak nyögni tudtam, levegőt alig kaptam, nem tudtam ülni sem. És még haza is kellett buszoznom utána. Nagyon rosszul lettem. Sztem ha más nem, akkor reggel menj el a dokihoz, max. nem ír ki, és betelefonálsz, hogy késel egy-két órát, annyit táncsak elnéznek neked.Ezzel nem veszítesz semmit sem.
2009. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most kezdtem a melót, próbaidős vagyok, és ráadásul tanár :( Nem késhetek el :(

Ha nagyon fáj reggel, elmegyek orvoshoz, ha csak kicsit, akkor munka után megyek el.

Mi lett a sérveddel?

2009. okt. 5. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a májaddal van probléma.

Én máriatövismagot szedtem rá.

Megdaráltam a magot és egy leveses kanálba tettem egy

teáskanál őrleményt és egy kanál mézet. Összekevertem és

lenyeltem reggel és este.

Elég sokáig tartott, mire elmúlt.

2009. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, a próbaidő az más. Tapasztalat, én kilenc hónapja kezdtem, és az első három hónapban kétszer fordult elő, hogy lázasan mentem dolgozni. Tanárként meg főleg nem késhetsz el. Délutáni rendelés nincs, hogy megmutasd? A sérvemmel az lett, hogy a háziorvos szépen a helyére tömködte, majd elküldött a sebészhez, aki megint szépen a helyére tömködte, mivel kiugrott egy tüsszentésnél. Megtanultam én is, hogy hogyan kell visszatenni a helyére, ha kiugrik, így nem fáj már, de mikor kialakult, akkor fájt, vagyis másnap fájt. Azóta ritkán. Jövőre akarom megműtettni, eddig nem lehetett, mert gyógyszert szedek, és a sérvműtétet nem végzik érzéstelenítésben, csak altatásban, a gyógyszereim pedig veszélyessé teszik az altatást, így engem csak és kizárólag életmentő helyzetben műthetnek altatással. Ha minden igaz, akkor jövőre letehetem a gyógyszereket, és mehetek a műtétre.
2009. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A májaddal lehet probléma,én is azt mondom!Máriatövis tényleg hatásos,én is használtam;)
2009. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kiderül, hogy a májad, a legeslegjobb az aloe vera gél.Csoda...
2009. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!