Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon faj a torkom egesz...

Nagyon faj a torkom egesz ejjel alig aludtam, mit lehet ra tenni hogy enyhuljon a fajdalom?

Figyelt kérdés
erom is alig van,szerintem bele estem az influenzaba:S
2009. ápr. 15. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgyanígy voltam, a nyelés volt a legrosszabb, napokig meleg teát, mézet meg ilyesmit ettem, nem használt, és mondom egye kutya rosszabb nem lehet, megettem fél doboz fagyit és segített! Később az orvosom is azt mondta, hogy persze, lehet nyugodtan. Virultam egyet, hogy beteg vagyok, de fagyit kell ennem a gyógyulásom érdekében, Ki is használtam:-)) Viszont lehet, hogy ez betegségtől is függ, és lehet, hogy neked más fajta van, mint nekem volt, azt meg nem akarom, hogy rosszabb legyen a fagyi miatt! Jobbulást Neked!
2009. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy "gyógyszerfejű", de ilyenkor be szoktam venni egy algopirynt. Egyébként mindenféle forró cucc, tea, leves, ilyesmi és be szoktam kötni sállal.

Mézes dió...? Bár a dió elég karcos.


Az érdekes, h a fagyi elmulasztotta a fájdalmat. Sohasem próbáltam, mert a hideg dolgok csak még jobban megfájdították, de egy próbát megér.

2009. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fagyi csak akkor használ, ha a torkod gyulladásban van. Ha nem, csak piros, akkor csak ártasz, és akkor begyullad, de akkor már eheted mert ugye begyulladt.
2009. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:) a fagyi nem rosz otlet de szerintem, nekem bevan gyulladva a torkom:(
2009. ápr. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!