Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számítógépezés közben fáj a...

Számítógépezés közben fáj a fejem egy ponton? Többi lent

Figyelt kérdés
számítógépezés közben amikor már elég régóta gépezek(több órája) akkor el kezd fájni a fejem bal oldalt belül. ez mitől lehet? de mindig csak bal oldalt. és a csontkinövés is nagyobb ott mint a másik oldalt. de gondolom ez mindenkinek.lehet hogy agydaganat?
2011. aug. 20. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Agydaganat nem lehet.Hány éves vagy?A szemed romlik és azért fáj a fejed.Ne gondolj mindig a legrosszabra!
2011. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18F vagyok. az elképzelhető hogy romlik mert kontakt lencsét hordok de itthon egyáltalán nincs bent soha és látom hogy romlott jóval homályosabban látok mint pár hónapja. nem tudom most mennyit romolhatott mert rég voltam már optikába megnézetni. múltkor rendeltem erősebbet -1,50-est mert már akkor is homályosabban láttam az 1,25össel.
2011. aug. 20. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem de biztos nem daganat.18 évesen nagyon ritka és ha az is lenne akkor már kiskorodba érezted volna.Ez biztos a gyenge szemed miatt van és mert romlik a szemed.Csak szemorvoshoz kell menned és majd ő megoldja.


Nyugi.

2011. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy oldaná meg? folyamatosan romlik nem tudnak vele mit kezdeni. vizsgálatokra is azért nem járok mert már unom. magamtól rendelek erősebbet amikor már úgy érzem hogy erősebb kell.köszönöm a segítséged!
2011. aug. 22. 02:05
 5/5 anonim ***** válasza:
írd le a korodat kérlek.De amire te gondolsz az nem agydaganat.Nyugodj meg.
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!