Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy "elhalt"...

Előfordult már, hogy "elhalt" az egyik testrészed alvás közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy az éjjel elfeküdted annyira,hogy reggel arra riadtál,hogy nem érzed egyáltalán egy kicsit sem,mozdítani sem tudod.Velem ma reggel ez történt,nagyon megijedtem,mikor felálltam,rá pár másodperccel éreztem,hogy visszamegy bele a vér és meg tudtam mozdítani az ujjaimat.besz*rás volt!hogy-hogy nem ébredtem fel arra,hogy zsibbad el??azóta is nehezebben használom,félek,hogy maradandó. :/
2011. aug. 20. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

-.-

Ha elhalt volna a testrészem, már amputálni kellett volna. -.-


Amúgy ha ennyire elzsibbad, azt nem érzed, csak hogy nem érzékelsz vele semmit. Én simán alvás nélkül is elülöm ennyire a lábamat...

2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eddz valamit
2011. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kezemet aludtam el, de már többször. Úgy aludtam, hogy a fejem felett volt a karom, és egyáltalán nem éreztem reggel. Csörgött az órám, kiakartam nyomni, de nem tudtam megmozdítani a kezem, erre elkezdtem keresni, tapogatni, végül megtaláltam:D Aztán le akartam onnan szedni, de mivel nem éreztem nem akartam annyira forgatni, nehogy eltörjem vagy vmi:P jó szar érzés:D
2011. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Velem gyakran előfordul, hogy elalszom a karom. Csak lóg élettelenül, 1 percig masszírozom, mire valamit is érzek vele. Nem kellemes,de az agyam felébreszt ilyenkor, hogy baj van! És nem maradandó szerencsére.

2011. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.annyiban gondoltam,hogy lehet valami maradandó sérülés,mert már 2napja feküdtem el igen durván,és azóta nyilalgat,zsibbad,nehezet emelni nem tudok vele...tegnap este anyám mondta,hogy a hátam több helen fel van dagadva,és meg is nyomkodta,nagyn érzékeny.ott gyülemlett fel a vér,ameddig a karomba nem tudott tovább folyni. :/

nem tudja valaki,hogy ezzel mit lehene tenni??

2011. aug. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!