Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 éve megműtöttek, miért nem...

5 éve megműtöttek, miért nem akar a hegem begyógyulni/halványodni?

Figyelt kérdés

Ilyenkorra általában már kiszoktak fehéredni vagy világosodni a hegek, de az enyém még mindig sötét pirosas.Miért van ez?Egyébként a hasamon van a heg és 18 éves vagyok.

Nem tudtok házilag vagy gyógyszertárban vehető kenőcsöt, ami esetleg világositaná?


2011. aug. 21. 13:01
 1/3 anonim válasza:
nekem varratom van, ami 5 év után kezdett fehéredni... kell egy kis idő mire a bőröd "összeér". sztem erre kenőcsöt nem nagyon lehet szerezni...
2011. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 10 éve volt egy súlyos hasi műtétem. A köldökömtől lefelf vagy kb 12 centis heg van és a kapcsok nyomait is látni még mindig. És képzeld sosem zavart! Ugyanúgy bikinit hordok mint mások. Legfeljebb azt hiszik császár szülésem volt, holott nem, de sosem zavart a hegem. Örülök hogy sikerült a műtét annak idején és hogy szó szerint életben maradtam. Szóval tedd félre a hiúságodat, mert rajtad kívül ez senkit nem zavar hidd el!
2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát lehet hogy soha nem fog kihalványodni? Nekem vakbél gyulladásom volt.2. válaszoló: Jó neked, hogy tudsz bikinit hordani, de én egyszerűen megőrülök tőle, nem a hiuságról van szó, de tényleg utálom. Ugy érzem, hogy mindenki azt bámulja, folyamatsan összegörnyedve járok, meg a kezemet már automatikusan odatartom.
2011. aug. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!