Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok aludni?

Mit tegyek ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem aludni de reggelig fent voltam. Másnap is nagyon nehezen aludtam el. Mit tegyek hogy könnyebben menjen? Sportolok is.
2011. aug. 22. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgyan így vagyok én is,most azt csináltam hogy beültem egy 1 órát a kádba fürdeni,jó forró vízbe és valahogy lefáradtam tőle...

Nem tudom miért..

Fura =)

2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egész nap fent voltam, gondoltam este majd simán elalszom, de nem. Érdekes..
2011. aug. 22. 15:34
 3/10 anonim válasza:
Figyelj ha ez ilyen egyszeri nem gond de ha 3-4 napig ez van érdemes orvoshoz menni vele. Persze ha azért nem alszol mert valami foglakoztat az más.. vagy a lelkibékéd nem teljes az is lehet 1 ok.
2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de én meg a melegtöl nem birok aludni.
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az éjjel után amikor semmit nem aludtam, másnap teljesen jól éreztem magam semmi fáradtság vagy ilyesmi. Ma is teljesen jól vagyok, sőt inkább túl sok az energia. Létezik ilyesmi, hogy valakinek ennyi energiája legyen, hogy ne tudjon aludni 'normális alvás időben'?
2011. aug. 22. 16:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem csak akkor kellene aggódnom, ha úgy nem tudnék aludni hogy fáradt is vagyok, nem?
2011. aug. 22. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell aggódnod, velem is előfordul néha, az is pihentető, ha simán fekszel és nem alszol, na meg ilyen melegben ki tud jól aludni?
2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melegben valóban nehéz aludni. Ha én nem tudok aludni akkor időnként neki állok jógázni, félhomályban. Vagy lehet hogy csak le kell vezetned az energiáidat egy kiadós futás például segíthet.
2011. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Norbert19981998 válasza:
Ugyanúgy voltam én is! Kellj fel az ágyból és kezdj el olyan munkát amit nagyon utálsz pl:mosogatás. Ez bejön!!!
2011. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam. :) Körbe kérdeztem itthon is meg a barátokat is és mondták, hogy nekik is nehezen megy az alvás mert 40°C van. :P
2011. aug. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!