Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már nem nagyon bírom elviselni...

Már nem nagyon bírom elviselni ezt a hőséget. Ma már többször is ájulás közelében voltam, és rosszul éreztem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok , és egészséges. De ez a hőség nagyon meg visel. Be van sötétítve az egész házba, az ablakok becsukva, csak kora reggel, és éjszaka vannak nyitva hogy kicsit frissebb levegő jöjjön be. De nappal már megint meleg lesz benn 30 fok van a szobába, kinn pedig 38 fok. Nem megyek olyankor, csak ha nagyon muszáj. Naponta 3 liter vizet is megiszom. De van amikor még többet is.


Szédülök, a fejem elkezd fájni, meg nehezen veszem a levegőt amikor rám jönnek a hőhullámok, és izzadok ,a vizek vernek akkor is ha csak egyhelyben ülök.


2011. aug. 24. 23:13
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát szerintem nagyon jó hogy 3 litert iszol naponta vagy még annál is többet. Jó lenne egy ventilátor a szobádba hogy azért mozogjon a levegő.

Esetleg nem vagy vérszegény?

Csak mert én is vagyok és volt olyan időszakom amikor csak úgy rám tört a rosszullét. És ezt a meleg is elősegíthetni.

Meg egyél eleget :)

2011. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyugi 1-2 hét van ebből,utána vége
2011. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sajna nincs ventillátorom, leégett. De majd valahonnan szerzek ujat .

Igen, eleget eszem.

Vérszegény sem vagyok. Voltam vérvételen pár hónapja.

2011. aug. 24. 23:24
 4/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:23


Remélem is hogy vége lesz minél hamarabb.

2011. aug. 24. 23:25
 5/14 anonim válasza:
Hidegvizes törülközőt teríts a nyakadra.:)Én is ezt csinálom minden nap.:D
2011. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Én úgy élvezném a 30 fokokat..Évek óta nem volt részem ilyen melegben..Ma is esett az eső,és jó ha volt 16-17 fok..
2011. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Melyik országban élsz, utolsó?:)
2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fudeprofi : Kipróbálom holnap :) . Lehet hogy hülyén hangzik, de én este nem bírok elaludni a meleg miatt, és ég akkuval alszom, azt teszem a hasamra , csak úgy tudok elaludni :).


Szerintem Angliában él, ott is ilyen idő volt ma. Szivesen vissza mennék oda én is :)

2011. aug. 24. 23:32
 9/14 A kérdező kommentje:
*jég akku
2011. aug. 24. 23:32
 10/14 anonim válasza:
Én is Angliára gondoltam először.:)
2011. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!