Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj ha nem tornázok még...

Nagy baj ha nem tornázok még pár napig? Nem bírom ezt a nagy meleget, tegnap is az ájulás közelében voltam.

Figyelt kérdés

Picivel több mint 16 kilót fogytam, tornával , és egészséges kajákkal. De ez a hőség nagyon meg visel. Tegnap nem is egyszer az ájulás közelében voltam.Hát még ha tornázom ,akkor el is ájulok.

A diétát ugyan úgy folytatom. Csak a mozgást szüneteltetném pár napig, amíg elmúlik ez a hőség.

Evvel nem rontom el a fogyókúrát? Már a felesleg kettő harmadát leadtam, és nem akarom hogy pont a végénél rontsak bele.


2011. aug. 25. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha rosszul vagy, alap, h nem tornázol. V addig próbálj valami lájtosabbat, esetleg este, mikor már hűvös(ebb) van. Vagy ventillátor bekapcs, és úgy torna. :)


Ne a legnagyobb melegben, mert úgy összeesés lesz belőle.

2011. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha tudsz, este tornázz, akkor már nincs ilyen nagy hőség.Viszont ha nagyon rosszul vagy este is, akkor ne tornázz.

Én tegnap voltam konditeremben, és nehezebben ment, mert a melegtől fájt a fejem, most is fáj, de azért ma sem hagyom ki az edzést.Engem is megvisel ez az idő, már alig várom, hogy ősz legyen, jó az idő, a táj is nagyon szép.:)

2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még este sem nagyon bírom.:( Én is már alig várom az őszt , de főleg a telet :))
2011. aug. 25. 10:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egész nyáron hanyagoltam inkább a mozgást.. Csak heti 3x mentem el biciklizni 30 percre, amikor kicsit hűvösebb volt.

Én olyan szinten nem bírom a meleget.. Pedig még a klíma is megy itthon! De kinézek és látom a napsütést, és már kb rosszul leszek tornázás közbe..

2011. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
baj nem, ha kihagyod (ezt a magyarságot fejtsd meg!) de én erőltetném a helyedben. há' mi az, hogy csak úgy összeesik egy ember?? rágyúrnék.
2011. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt is olyan meleg van, ha már lehajolok és felállok is iszonyatosan ver a szívem...túl meleg van:( még este is:( pedig szeretnék mozogni, de nem tudom hogy fogom rávenni magamat...
2011. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bíros, szerintem ne erőltesd. Bár én ilyen melegben is mozgok, csak esténtként. Kilenckor tök jó, már égnek a lámpák is...
2011. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez csak kifogás. Este már nincs annyira meleg, hogy az ember ne bírja. Ősszel meg majd az eső miatt nem lehet mozogni, télen meg a hideg miatt.


Nincs rossz időjárási körülmény a mozgáshoz (leszámítva a szélsőségeket), csak kifogások...

2011. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:32 Végülis mégis tornáztam tegnap, nem bírtam ki hogy ne:D
2011. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt adom! egs.égedre! :)
2011. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!