Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg olyan...

A zöld tea tényleg olyan hatékony mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Láttam egy csomó helyen, hogy nyugodtan ehetem a kedvenc ételeimet mellette, mert megakadályozza a zsírlerakódást. Ez igaz? Teljes mértékben megakadályozza?
2011. aug. 25. 13:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jah értem :( akkor nem hat :/ mondjuk azért az nem igaz, hogy nincsenek kényelmes megoldások, csak nem olcsóak ;) szerintetek ez jó? [link]
2011. aug. 25. 13:51
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, ezzel lehet pár centit karcsúsítani magadon, de ha mondjuk rajtad van 10 kg felesleg a büdös életben nem ultrahangozzák le rólad!

Az akarat gyenge, lusta ember csak kés által tud fogyni! De az meg utána vissza is jön!

2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
rajtam pár kiló felesleg van, azon talán tudna segíteni? :) egyébként nem vagyok lusta, elkezdtem tornázni, csak még nagyon nehezen megy, és amúgy is szeretném valahogy felgyorsítani a fogyást...
2011. aug. 25. 13:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt is megnézném, hogy hol fogy le ilyesmivel valaki 10-20kilót...:D De egyszerűbb ha nem vagy lusta, mert kb amennyi pluszmunka alatt mgkeresed az ultrahangra vagy fogyibogyókra vagy a zsírleszívásra a pénzt addig elmehetsz futni, és valószínű addigra formába lendülsz mire ezekkel látványos eredményt érnél el...
2011. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, két hete tornázok, igaz minden nap csak húsz percet (Rubint Réka), de még nincs semmi változás, ugyanúgy alig bírom :( szerintem nem 10-20 kilót lehet ezzel fogyni, úgy láttam az volt odaírva hogy kis súlyfelesleggel rendelkezőeknek ajánlják:)
2011. aug. 25. 14:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült gyors fogyás... Nem nagy kunszt, az elején számoltam a kcal-t, egy idő után nem, mert úgy is tudtam kb mi mennyire hízlal. Egy héten minimum 3szor elmentem a Margit-szigetre futni, felülések, ugrókötél. És hullahoppoztam TVnézés közben. Semmi extra, és mégis... 20 perc tornától meg ne várj csodát, ahogy a zöldteától se...
2011. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
csodát nem szabad várni semmitől, tudom..:) a zöld teát csak akkor ittam, mikor fogyóztam, nem tudom hogy segített-e mert végül is én is a kalóriákat számoltam - most meg már hozzászoktam, azért iszom. és amúgy meg az a 20 perc torna se semmi, nehogy azt hidd :) próbáltad már Rubint Rékát? :D elég intenzív, egy hétig mikor kezdtem ne tudd meg milyen izomlázam volt.. :D szóval azért nem olyan kevés mint amilyennek hangzik :) meghát mondtam, pár kiló felesleg van rajtam és inkább az alakomat kéne formálni arra meg tökéletes. jah és szeptembertől meg majd járok valami sportra vagy mozgásra is :)
2011. aug. 25. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!