Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használna? ( Allergiás...

Mit használna? ( Allergiás vagyok . )

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam sok órcseppet de egyik se használ az orrom mindig be van dugúlva. Szedek tablettát is.
2011. aug. 25. 19:13
 1/3 anonim válasza:

Ez egyébként engem is érdekel, én Aerust szedek, kiegészítve napi 3x1 Ca pezsgőtabival, és olyan mintha nem is szedném...

Totál mintha influenzás lennék...


Egyszerűen NEM HISZEM EL, hogy a mai fejlett orvostudomány mellett semmiféle abszolút tünetmentesítő szer nincs erre a virágporos kórságra!!!

2011. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked is a parlagfű friss hajtásait javaslom, de mint a másik kérdésben is leírtam tavasszal kellett volna gondolkodnod előre. Az idei már elég öreg. Tavasszal le kell szedni egy csomót és napon kiszárítani, lehetőleg annyit, hogy télire is maradjon, és teljesen tünetmentes leszel.
2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen NEM HISZEM EL, hogy a mai fejlett orvostudomány mellett semmiféle abszolút tünetmentesítő szer nincs erre a virágporos kórságra!!!"


Senki nem is várja el tőled, hogy elhidd, mert gyógyszer mindenre létezik, még a rákra is. De nem ilyen barkácsolt cseppekkel meg kapszulákkal kell kezelni amiről még azt sem tudod mi van benne.

2011. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!