Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krémet kéne használnom...

Milyen krémet kéne használnom az arcomra, hogy az ne legyen olyan zsíros?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:21
 1/3 anonim válasza:
a krém az maga a zsír...függetlenül a nevétől...van az Avonnál olyan clean and clear dolog, ami hűsít és szárít (ennek hat, tisztító szerepe van)...én csakis azt használom...krém semmi, alapozó semmi
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zsíros a bőröd, szerintem inkább az okát kellene megpróbálni kideríteni.Nem vagy túlsúlyos? Hogy áll a hormonrendszered? Van más panaszod is?


Szerintem először próbáld csökkenteni a zsírbevitelt,a táplálkozás meglepően erősen befolyásolhatja ezt.Fogyassz zsírszegény ételeket, kevesebb vajat, margarint, tejterméket (és abból is a szírszegényet).Ha van más panaszod is (nem tudom fiú vagy-e vagy lány /ill. nő vagy férfi/, ha nő vagy,esetleg nézetni lehetne tesztoszteron szintet, különösen ha pl. fokozottabban is szőrösödsz).


Egyébként használj alacsony zsírtartalmú arckrémet, vagy olyat amiben van pórusösszehúzó hatóanyag.Vannak már direkt zsíros bőrre kifejlesztett tonikok és krémek, a Google segítségével biztosan sok terméket találsz.Ha nő vagy,kerüld a zsíros kozmetikumokat (pl. ne használj zsíros alapozót).

2011. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem tényleg jobb ha előbb megkeresem az okát. 15L
2011. aug. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!