Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szárad ki ennyire a...

Miért szárad ki ennyire a kezem? Milyen krémet kéne használnom?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon durván kiszárad a kezem. Van aki szerint azért mert "állandóan" kezet mosok..De csak kutyázás/wc/evés ilyesmik előtt/után. Most is megmostam a kezem és már annyira ki van száradva hogy fáj mozgatni. Amikor barátommal megyek kézen fogva és véletlen a kezem hozzáütődik a nadrágjához vagy az enyémhez hihetetlenül fáj a bőröm:/
2011. máj. 17. 10:22
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg ne használj szappant kézmosáshoz, hanem pl tusfürdőt. Illetve hideg vízzel mosd. Krémnek pedig bármi jó, ami hidratáló hatású. Arra figyelj, hogy ne legyen benne olaj, vízalapú legyen.
2011. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egy avonos kézkrém vált be, pedig volt mindenféle drága kencém. Nekem is nagyon ki van száradva, de sokat is mosok kezet. A krém neve: Planet Spa (african shea butter .... hand and foot treatment), kézpakolásnak írják a katalógusban amúgy. Jó, mert nem ragad utána a kezem. 900 Ft körül volt, de vagy 5 hónapja megvan.
2011. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

csak mert én is vettem már dmben rossmanba is például kézrkémet, ami jó is volt amíg rákentem a kezemre..de 10 perc és újra kézszáradás..

2011. máj. 17. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az avonosat, mondom, én is sokat kipróbáltam, volt, amelyik szintén pár percig hatott, volt amelyik nagyon zsíros volt, ez most jó.
2011. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Ki fogom próbálni:)
2011. máj. 17. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Az avonosból nagyon jó még a glicerines kézkrém is!Férjem munkás ember és minden nap keni a kezét vele,h.ne száradjon ki!Mi 11 éve használjuk nagyon be vállt!Az eredeti ára 600ft,de most akciós csak349 bizonyos termékekkel együtt vásárolva.100ml-es a kiszerelése.Ha van avonos ismerősöd próbáld ki.Szokott úgy is akciós lenni,h.nem más termék mellé rendeli az ember de így is megéri szerintem. :)
2011. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az avonos krémes (egyébként nem vagyok avonos!), és igen, emlékeim szerint az is jó, bár nekem picit zsíros.
2011. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a kézmosáshoz csak dave szappant használok mert az kevésbé szárít mint a többi szappan.Igen az avonos olyan zsíros állagú a glicerin miatt de mégis beszívódik teljessn.Nem hagy foltot vagy zsíros érzetet a bőrön.
2011. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!