Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen szedtem magamra 10...

Hirtelen szedtem magamra 10 kg-ot, így 51-ről 61 kg-ra híztam, de pár hét alatt. Ez okozhatja, hogy sokkal fáradékonyabb vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szió!


Hogyan csináltad? Nekem kéne vmi tipp. :)

2011. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Polivitaplex 8 nevű vitamint kezdtem el szedni 1 levél beszedése elég volt és nagyon jó étvágyam lett, meg köti a fontos vitaminokat a szervezetemben, meg lassítja az anyagcserét.
2011. aug. 27. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösz a tippet. :) Egyébként igen, ettől simán lehetsz fáradékonyabb, meg most a nagy meleg is közre játszik. :)
2011. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,kerezhetek errol a vitaminrol? Miert kezdted el szeni,felirta a dokid mert hizni akartal? Es hol lehet kapni ,recept nelkul is meglehet venni? Mennyibe kerul,nagyon szeretnek en is hizni olyan jo lenne,irnal nekem ,ja es hany eves vagy,ha nem vagyo indiszkret,? En 25 L.vagyok ,koszonom szepen a segitseget,ja es gratulalok,!
2011. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,kedves kerdezo,hogy vagy? Ha nem vagyok indiszkret szeretnem megkerdezni ,hogy tartod a sullyod,szeded meg a vitamint,vagy ,ha nem akkor meddig szedted?? En holnap fogok venni en is szeretnek nagyon hizni.koszonom valaszod!
2011. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!