Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágta már meg más is az...

Vágta már meg más is az anyajegyét, lett belőle valami baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a lábamon borotválkozás közben elvágtam a börből kiemelkedő anyajegy szerű valamit vérzett de nem fáj nagyon, olyan mint mikor az ujjam vágom el, ha gond lenne akkor jobban fájna?
2009. ápr. 18. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egyszer belevágott az anyajegyébe, de szerencsére nem lett belőle semmi baj. Remélem, neked sem lesz...
2009. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont úgy jártam, mint te! Elmentem a biztonság kedvéért bőrgyógyászhoz, aki a teljes befejezést ajánlotta:), azaz a sebészi levételt. Mint mondta, most semmi baj, de az irritáció elindíthat akár rosszindulatú folyamatot is, amit jobb megelőzni. Kicsit macerás volt (visszajárni kötözésre, varratszedésre, szövettani eredményért stb.), de kibírható és végül is megnyugtató.
2009. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!