Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nézek ki úgy, mintha...

Miért nézek ki úgy, mintha valami születési rendellenességem lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda vagyok, mintha el lenne deformálódva az egész testem, az arcom is torz. Undorító. Nem szívesen mondok ilyet, de a komoly betegek és a szellemi fogyatékosok szoktak így kinézni. Eléggé ijesztő, nem érzem magam emberi lénynek. Ilyen megtörténhet csak úgy? Teljesen egészségesnek érzem magam, nincs semmiféle problémám.
2011. aug. 28. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt más is állítja? Lehet, hogy csak önképzavarod van, nem?
2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz elképzelni... Egy ismerősünk babája jutott eszembe, szegényke nagyon aránytalan és ki vannak dülledve a szemei, mint ha down-kóros lenne, pedig elvileg semmi baja. Ilyesmire gondolsz te is ?
2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az önképeddel vannak komoly bajok, nem a külsőddel szerintem. A szépség és a rondaság is realativ. A te szemszögedből vagy csúnya, mert nincs egészséges önbizalmad sajnos. Valószinu kevés pozitiv visszajelzést kaptál életed során a külsőddel kapcsolatban s itt van a kutya elásva. Ajánlom a pszichológust vagy személyiségfejlesztő csoportos tréninget. Nagyot lökhetnek az önbizalmadon és mindjárt nem fogd rondaságnak látni magad :)
2011. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!