Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durván vonzanak az...

Nagyon durván vonzanak az érettebb nők. Hol találhatnám meg, azokat akiket én vonzóm?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és valamiért a 25-40 év közötti nők vonzanak a leginkább, de nem tudom miért (nincs anyakomplexusom:D) Sajnos a legtöbb ilyen nő, akivel beszéltem, azt mondta, hogy túl fiatal vagyok, stb. Hol találhatnám meg mégis az olyan nőket akik viszont el fogadnák a koromat?
2011. aug. 29. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sehol.. =/

Ugyanis azért mondják, hogy fiatal vagy mert mi nők előbb érünk mint ti férfiak. neked még gyerek eszed van ha hiszed ha nem de ez így van. :)


23/L

2011. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MILF HUNTER VAGY TESA
2011. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem, szerintem ez hülyeség, ember válogatja ki mennyire gyerekes. a 25-40 között álló nők meg nem hogy örülnének hogy egy ilyen fiatal csávó koslat utánuk.
2011. aug. 29. 01:43
 4/5 A kérdező kommentje:
második kösz szépen, de egyenlőre sajnos nem sok mindent fogtam, bármennyire is vadászom.:D
2011. aug. 29. 01:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Útmellett, az utcasarkon, vagy a társkeresőben.
2011. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!