Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg őt?

Figyelt kérdés

Tegnap a piros metrón mentem haza, amikor szemeztem egy lánnyal. Beszélgettünk is kicsit, de végül hagytam elmenni...

Most viszont megbántam, és szeretném valahogyan megtalálni, de még a nevét sem tudom...

Keresgéltem a neten, és találtam egy oldalt ( [link] > elnézést ha nem jól linkeltem), ahol esetleg rendelhetnék egy óriásplakátot és kirakhatnám a megállóhoz, ahol leszállt, hogy mindenképp észrevegye, ha megy haza. A gond csak az, hogy itt 70.000 Ft-nak hirdetik, amennyi pénzem most összevetve nincs...

Nem tudnátok valamilyen hasonló lehetőséget?

(És légyszíves ne mondjatok olyanokat, hogy hogy lehettem ennyire hülye, épp elég bátorság kellett ahhoz, hogy megszólítsam.)


2011. okt. 28. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

festékszóró spray - metrófalra írd az üzit

ingyen van és még seet is kapsz: a biztosnágiak biztos jól megb@sznak

2011. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megállnék a kijáratnál és várnám hátha felbukkan és reménykednék hogy nem átutazoban volt. ha rendszeresen arra megy akkor valoszinü megtalálod elöbb utobb.több ötletem nincs
2011. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az utolsóval tartok... vagy menny megint a piros metróval akkor mikor azzal mentél és csak meglessz .
2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, arra gondoltam, hogy igyekszem ugyan oda állni, ahol akkor álltam, hátha megtalálom, de akkora tömeg szokott lenni az ilyen helyeken, hogy nem hiszem...

De köszönöm, megpróbálom, hátha meglátom még őt! =)

2011. okt. 28. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanaz a kocsi nem jo... nem szoktak ugyanoda szállni az emberek. de ha akörüli idöpontban a leszállohelyre állsz és nagyon lesel talán.de iktas be plusz minusz idöt hisz sürün jár a metro, lehet elér néha korábbit is vagy épp késöbbit.
2011. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22
2011. okt. 28. 20:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért igen, mert én is pl mindig előre szállok, ha tudok. Olyan helyen szállt fel, ahol külön előre kellett menni ezért. Majdnem legelöl.
2011. okt. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!