Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hánytatja magát? Miért?

Ki hánytatja magát? Miért?

Figyelt kérdés
nem értem az ebereket...O.o saját magukat hánytatják??Miért??lehetőleg egy olyantól szeretném a választ aki saját maga is hánytatja magát..
2011. aug. 29. 14:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

Én régebben hánytattam magam :S

de amúgy azért, mert 80 kilós csaj voltam és ronda :S ma már nem hánytatom magam, mert ezzel a módszerrel elértem a 45 kg-ot =)

amúgy meg azért hánytatják magukat, mert nem akarják, hogy a kaja megemésztődjön és hogy elhízzanak tőle =/.....veszélyei is vannak.....kiszáradás és hirtelen fogyás, illetve olyan tünetek, mint az anorexiánál :S

és ennek a betegségnek pedig a neve bulémia....van, aki mulimiának is ejti =)

2011. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
bocsi az offért de... első válaszoló te hány centi magas vagy?
2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi!de miért nem diétáztál?? vagy sportoltál??az egészségesebb..://
2011. aug. 29. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igen komoly taplalkozasi zavar.

ES!

Nem feltetlenul a lustasag miatt van, mert sokszor azok esnek ebbe bele, akik egyebkent dietaznak es sportolnak is.

2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
66%
nem az első vagyok, de azért mert ez így gyorsabb, és diétázni meg sportolni nem mindig van lehetőség. ez mindenképpen egy egyszerűbb megoldás a diétánál. (legalábbis szerintem.)
2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
első vagyok....159 cm vagyok és muszáj volt, mert a suliban csúfoltak a súlyom miatt :S
2011. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. aug. 29. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem bulémia, hanem bulímia!
2011. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én epekő miatt. Olyan pokoli görcsöm van néha, mintha élve nyúznának. És ez egy olyan fájdalom, amin semmilyen gyógyszer nem segít. Direkt írattam fel morfin tartalmút is, hát mint kakinak a pofon annyit ért.

Nagyrészt csak a salátát tudom megenni, de én is emberből vagyok, megkívánok mást is, megeszem, jön a rosszullét, kaparom a falat, megyek hányni, utána fél óra és elmúlik. Sosem akartam szándékosan hánytatni magam. Olyan pokoli úgy hányni, hogy nincs hányinger, erőltetni kell, minden pillanat egy szenvedés, ömlik a könnyem közben, de jobb mint a görcs, milliószor.

Ez az én sorsom :(

23/N

2011. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam hánytatni magam, ha valamitől rosszul leszek és inkább szenvedek 1 percig, minthogy több óráig.
2011. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!