Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hánytatja magát? Miért?

Ki hánytatja magát? Miért?

Figyelt kérdés
nem értem az ebereket...O.o saját magukat hánytatják??Miért??lehetőleg egy olyantól szeretném a választ aki saját maga is hánytatja magát..
2011. aug. 29. 14:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi! de rossz lehet..://
2011. aug. 29. 18:11
 12/13 anonim válasza:
én meg amikor segg részeg vagyok... utána lehet tovább inni
2011. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Én is hánytattam magam nem is olyan rég,sőt még ma is rákényszeredem.Lehet ostobaságnak fogjátok tartani de 175cm-es magasságommal voltam 70 kg.Minden diétát kipróbáltam sőt időm legnagyobb részét sporttal töltöttem!Próbáltam,hogy nem eszem de ezt ne úgy képzeljétek el,hogy azért egy-egy kis falat NEM,szó szerint semmit.Csak vizet ittam.Szörnyen fájt!Rengeteget szenvedtem míg nem egy nap megfordult ez a szörnyűség a fejemben.Sikerült vele lefogynom 55 kg-ra ami számomra tökéletes volt és fel is hagytam ezzel.Azonban a napokban vettem észre,hogy ismét gyarapodni kezdek szóval ismét a rabjává váltam.A vérnyomásom a padlót veri alig érzem az ízeket és folyamatosan korog a hasam,de megéri nekem ha nem a nagy hátsómat és pocakomat kell nézegetnem és hordhatok 34-36 os gatyát!Megszállottam hangzik,pedig nem az. Csak jó érzés ha végre valamivel eredményt tudok elérni.
2012. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!