Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tenné ha babád hisztizik...

Mit tenné ha babád hisztizik és nem kapja meg amit akar akkor hánytatja magát?

Figyelt kérdés
Addig hánytatja amíg megnem kapja! 2 éves
2011. ápr. 7. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vízzel megmosnám az arcát, extrém eseteben leönteném vízzel.
2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Előbb hideg víz, aztán pszichológus, hogy mégis mi a manóért hánytatja magát. Kitől látta, stb.
2011. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Hideg vízzel arcmosás, illetve pici vízzel pohárból arcon löttyintés. Következőre szerintem elég lesz menni egy pohárral a csap felé, és abba fogja hagyni (szomszédunknál ez bevált).
2011. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hideg vizes arcmosás célravezető lehet. Mindenképp le kell szoktatnod róla, gondolom nehéz és idegölő dolog lesz, de sajnos nem hagyhatod hogy a hiszti miatt "kárt tegyen magában". Hiszti kezdeténél vedd ölbe, fogd le a kezét hogy ne tudja hánytatni magát és így várd meg míg megnyugszik. 2 évesen már meg tudod vele beszélni hogy miért nem engeded azt amit annyira akar, de a beszélgetéshez meg kell nyugodnia. Mióta tart ez nála?
2011. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.

anyukám így kezelte le hisztimet amikor 2,5 éves voltam (gyrekorvos javasolta), de többekkel beszéltem, és ők is csináltak már hasonlót.

Megmondom őszntén és múltkor a 11 éves fiamat öntötem nyakon egy pohár vízzel, amilyen hisztit levágott.

meg is lepődött rendesen.

2011. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először hideg vízzel arcmosás, és a kezét lefogva magadhoz szorítani.Gondolom úgy értetted, hogy ledugja a kezét a szájába, hogy hányjon. És ilyen esetben semmi esetre se kapja meg amiért hisztizik, mert akkor ez egy ördögi kör lesz.
2011. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azért nem önteném le hideg vízzel, de egy hideg vizes arcmosás nem árt. Közben legyél tök higgadt, de éreztesd vele nemtetszésedet.


Barátnőm a közöny segítségével oldott meg a hánytatós hisztiket, 1-2 alkalom után meg is szűnt a dolog. A gyerek odahányt a kiságy mellé, ő nem szólt hozzá, rá sem nézett, csak feltörölte és kiment a szobából. Volt nagy meglepődés:) újra próbálkozás, aztán a gyerek meglátta, hogy nem ér el vele semmit (a hiszti is csak addig hiszti, amíg van közönség és eredmény)


A lényeg: soha, semmilyen körülmények között ne add meg neki, amiért hisztizik, mert ezzel jutalmazod az önhánytatást!

2011. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!