Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heló.15 éves vagyok és venni...

Misu15 kérdése:

Heló.15 éves vagyok és venni akarok 1 24 centiméteres vizipipát, és nemtudom hogy anya megengedi e mert a cigit is tiltotta. De ha rákérdezek mit mond vajon?

Figyelt kérdés
mert elméletileg a vizipipa. nem káros de ha azt mndja hogy nem veheted meg akkor hogy győzzem meg hogy nem káros?
2011. aug. 30. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nálunk osztálykiránduláson az osztály negyede vízipipázott a tanár engedélyével,aki dohányos..mikor anyukámnak elújságoltam h ez is történt a kirándulás alatt,azt mondta h de a vízipipa ugyanolyan káros mint a cigi,mert végülis füst..(anyukám egyébként orvos).én nem tudom mi az igazság,azt is hallottam h kevésbé káros,de neten biztos vannak róla cikkek.

Szerintem ha a cigit nem engedte meg,akkor valószínűleg ezt sem fogja,hogyha ő nem dohányzik,és ellene van az ilyen egészségkárosítóknak. De ha tudsz jó érvet,h nem olyan káros ezért és ezért,és sokat győzködöd,akkor szerintem belemegy.Persze az is számít,h ő mit hallott a vízipipáról. 16/L

2011. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem fogja engedni
2011. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évig úgy volt meg a vp-m hogy a szüleim nem is tudtak róla. Mikor meglátta 16. szülinapomon kiakadt mondjuk de nem volt akkora gáz.
2011. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én azt olvastam hogy a cigiipar terjesztette h a vő károsab mint 100 szál cigi. de ez hülyeség mer a víz megköti a káros anyagokat és lehűti szal rákkeltő anyag nincs...de 1szer láttak fél éve vizipipázni és nemszoltak. amikormeg cigiztem és észrecett akkor meg beleszolt de nemnagyon haragudot csak mondta h necsináljam
2011. aug. 30. 01:46
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem szóltak akkor érte,akkor sztem megengedik.
2011. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
remélem
2011. aug. 30. 02:01
 7/8 A kérdező kommentje:
megengedte:D am köszi:d
2011. szept. 6. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
na akkor jólvan :) jó h írtál h mi lett a dologból :)
2011. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!