Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stresszoldó-hangulatjavító...

Stresszoldó-hangulatjavító természetes szerek közül melyik jó?

Figyelt kérdés
Lassan jön sz ősz és a suli, ilyenkor kissé melankólikusabb vagyok, de néha stesszes is.Keresek valami hatásos gyógyteát vagy kapszulát ,ami erre beválik. Nem szedek semmilyen más gyógyszert, egészséges vagyok, csak szelíd gyógymódot keresek a nehezebb napokra. Gondoltam orbáncfű teára, vagy a herbáliának van hangulatjavító teája esetleg a drogáriákban is beszerezhető drazsé (zöld tégelyes)Valaki esetleg rendelkezik ilyen tapasztalattal?Mit ajánlotok?
2011. aug. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Herbaria termek, Hangulatjavito vagy Nyugtatoteakeverek. A lanyaim a Hangulatjavitot jobban kedvelik az illata miatt, ebbol kell este-reggel 1 cseszevel fogyasztani.
2011. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért kell hangulat javítót szedni? Valaki egy kicsit elfoglalja magát észre se veszi hogy milyen a hangulata. Vagy hogy van ez egyeseknél, ül otthon és azt mondja : Jaj de stresszes vagyok, jaj de rossz a hangulatom, erre szedni kell valamit. Ennyire zakkantak az emberek?
2013. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te eltúlzod, a kérdés feltevője már az elején jelezte, hogy csak "szelíd gyógymódot" keres, nem tépi a haját nem megy neki a falnak.. pláne nem mondogatja, hogy hú milyen szar neki. Meg azért egy gyógynövény miatt nem hiszem, hogy függő lehet. :)
2016. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!