Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hatásosak a stresszoldó...

Hatásosak a stresszoldó technikák? Nem csak saját magunkat csapjuk be vele?

Figyelt kérdés

Mert nálam egyik sem használt. Addig amíg a stressz forrását nem tudtam megszüntetni, addig nem segített semmi. Ugyanis hiába tereltem el a gondolataimat, vagy próbáltam semmire sem gondolni, attól még nem lett jobb, mert a stressz kiváltó oka még megmaradt. Csak akkor szűnt meg stressz, ha az okát meg tudtam szüntetni.

Ezért gondolom, hogy ezekkel csak magunkat akarjuk becsapni, már akinek sikerül, nekem nem sikerült.


2011. szept. 20. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Na és mit csinálsz azokkal a dolgokkal, amit nem tudsz megoldani? Pl. a világbéke.
2011. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt már sikerült elérnem, hogy ilyeneket nem stresszelek. Amúgy szerinted azon segítenének a technikák?
2011. szept. 20. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem is arra van, hogy megoldja a gondjainkat, stresszeinket

arra van - hogy ellazuljon a test és a lélek(!)

mert görcsösen nem tud helyesen cselekedni de még gondolkodni sem, és pihenni sem

és utána nyugodtan, KREATÍVAN tud szembenézni a dolgokkal.

bölcs derűvel szemlélni a dolgokat

És akkor tudni fogja azt is, mi a helyes cselekedet.

Azt is el tudja viselni egészségkárosodás nélkül, amin nem tud érdemben változtatni.

Relax.Pax!

2011. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de amíg nincs megoldva a probléma, addig bármivel próbálkozhatok, nem tudok ellazulni. Olyanon meg nem szoktam stresszelni, amire úgysem tudok megoldást találni.
2011. szept. 20. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Stresszoldó technikát akkor kell alkalmazini, ha olyantól stresszelsz, amin úgysem tudsz változtatni.
2011. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!