Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha elered magától az orrom...

Néha elered magától az orrom és csomó kifolyik, ez másnál is van?

Figyelt kérdés
nem gyakran, félévente, évente, de így elkezd folyni, nem takony, hanem ragadós vízszerűség, de viszonylag sok, ez mi lehet, mitől lehet, másnál is van?
2011. aug. 31. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hümm, nekem ilyenkor augusztusban naponta többször jön ragadós vízszerűség az orromból. Allergiás vagyok, most van a főszezon, ilyenkor a gyógyszer is kevés.


Ez alapján azt gondolom, hogy te is allergiás lehetsz valamire, olyan anyagra, amivel csak nagyon ritkán találkozol, és olyankor folyik tőle az orrod.

2011. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát de tegnapelőtt éjszaka találkoztam ezzel az anyaggal mert alvás közben erre keltem fel (csak akkor úgye kicsit befelé folyt el), előtte meg tavasszal az utcán, aztán már nem tudok visszaemlékezni, hogy mikor volt ilyen
2011. szept. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!