Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős izzadás pszichésen?

Erős izzadás pszichésen?

Figyelt kérdés

sziasztok!


a problémám az, hogy szörnyen izzadok. nem csak akkor ha mozgok, vagy ha melegem van, hanem akkor is ha bármilyen stressz ér, vagy ennek a lehetősége fent áll. pl iskolában,utcán,etc.etc. szerintem ez már pszichés eredetű, de iszonyúan zavar, mert minden pólómon meglátszik.

mit tehetnék? valami ötlet? nagyon fontos lenne

köszönöm


2011. aug. 31. 21:36
 1/2 anonim válasza:
Ez tényleg idegi alapon működhet akkor nálad, hiszen mindentől kiver a víz. Ha jól tudom gyógyszertárakban lehet kapni ilyen erős izzadásra való kenőcsöket, lehet receptre, vagy pedig nem, netán ki kell keverniük, de jobb lenne ha beszélnél erről egy háziorvossal, vagy bőrgyógyásszal, nem tudom hová küldik az ilyen tünettel rendelkezőket. De azért menj el egy patikába és ha van valami cucc rá, lehet már az is segíteni fog. Hajrá :)
2011. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat!
2011. szept. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!