Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a folt a bőrömön?

Mi ez a folt a bőrömön?

Figyelt kérdés
Pár napja felfedeztem a combomon egy kelésre hasonlító valamit. Gondoltam, majd kifakad, aztán elmúlik magától, de nem így történt. Most már kb. egy 4cm hosszú, ovális alakú piros folt van rajtam. Úgy fáj, mintha odacsaptak volna egy vasrúddal, csak nem lilul be. Ha végighúzom a kezem rajta, érzem, hogy puklis. Van egy "kivezető" nyílása is, mint egy pattanásnak, de nem váladékozik. Mi lehet ez, és mit lehet vele kezdeni?
2011. szept. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Te szegény,elég rosszul hangzik.Minden esetben mutasd meg egy bőrgyógyásznak!
2011. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a "kivezető nyílás" milyen színű?
2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Piros.
2011. szept. 1. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig abból kell jönnie, vagy még nem érett be. nekem a belső combomon szokott lenni főleg borotválkozás után, néha begyullad egy szőrtüsző, de lehet egy pórus ami nagyon eltelítődött, próbáld nagyon megnyomni hátha kifakad.
2011. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már elmúlt. Egyszerűen eltűnt a pukli, meg a pirosság is, és nem is fáj.
2011. szept. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!