Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémáim vannak....

Merevedési problémáim vannak. Mit tehetnék ez ellen? Mert ilyen még nem volt velem.

Figyelt kérdés

1 éve vagyok a barátnőmmel, és mindig nagyon jó volt vele a sex. T

öbb menetet is bírtam, és még akkor sem állt le. Én olyan típus vagyok,

hogy ,3-4szer is tudok jönni.De egy pár hete merevedési problémákkal küszködök.

Eddig a legtöbbször lovagló pózban voltunk(mert a barátnőm kedvence), és egy este sex közben el kezdtem puhulni.

Gondoltuk, hogy ez azért van, mert már hosszú ideje szeretkeztünk azon az éjszakán, de ez többször

is megismétlődött. Gondoltuk, a pozíció miatt van, ezért következő alkalommal misszionáriusba váltottunk, és akkor nem állt le, olyan volt mint régen.

De most, ahányszor próbáljuk, vagy nem is merevedek, vagy csak nagyon keveset tar, és leállok.

Nagyon szeretem a barátnőmet, nagyon kívánom őt meg minden . Pl amikor együtt zuhanyozunk, vagy sexről beszélünk, akkor nagyon felizgulok,

és kőkemény leszek, de amikor sexhez jutunk, akkor van egy olyan furcsa érzés a testemben, amitől elkezdek puhulni, és egy ideig nem si tudok keményedni.

Annyira szeretem a barátnőm,és félek,hogy emiatt el fogom veszíteni őt. Eddig, mi után nem tudtunk sexelni, mindig kielégítettem kézzel v orálisan. AZt mondja, hogy ő mellettem áll,

de ha ez a probléma nagyon elhúzódik félek, hogy majd elveszítem.

ZSerintetek mi lehet a probléma? psihológiai ok, vagy egészségügyi? (NEm drogozok, és nem cigizek , inni is csak bulikban szoktam.)

Kérlek segítsetek, mert nem tudok, kihez forduljak, és ilyen sohasem történt velem.

Köszi f/19


2010. szept. 26. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nálam is hasonló a probléma.Keress fel egy urológust vagy egy andrológust és őszintén mond meg neki,hogy mi történik veled!25/F
2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!