Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadád mely megkeseríti a...

Izzadád mely megkeseríti a minden napokat. Help?!

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám ami szinte megkeseríti a minden napomat. Én nem csak hónaljban hanem a tenyerem is szokott izzadni. A hónaljban kifejezetten hatott Solutio antisodurica, tenyéren nem. Ez középiskolásként eléggé kellemetlen tényező az életemben főleg mert lány is vagyok és így még jobban foglalkozok vele. Botox kezelést tehát mesterségesen lebutítani nem szeretném pedig tudom, hogy ez egy átmeneti megoldás lenne. Most leszek utolsó éves így itt lesz a szalagavató a keringő az osztálytánc és hiába, hogy mennyire szeretnék nekem nem lehet. És mindezt ezért. Félek, hogy kitudódik és csúfolni fognak. Fiúkhoz pont ezért a problémámért nem merek úgy közeledni...még kapcsolatom se volt. Mindig meglátok egy szerelmespárt ki fogja egymás kezét én el nem tudom képzelni mert van ez a problémám bármennyire is szeretném annyira rossz, hogy erről le kell mondanom. Szeretném megkérdezni tőletek aki hasonló cipőben jár mint én ő, hogy kezeli vagy, hogy léptetek át ezen a dolgon? Nekem ez nem akaratos baj és semmiféle betegség /pajzsmirigy/ nem okozza. Ez egyfajta szorongás nálam ami kiváltja.
2011. szept. 2. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor az okot, a szorongást kell megszünetni. Pszichoterápia?
2011. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Járok dokihoz(=
2011. szept. 2. 08:58
 3/8 A kérdező kommentje:
*Izzadás bocsánat elírtam a kérdésben*
2011. szept. 2. 09:26
 4/8 anonim válasza:
Én is ugyanezzel a problémával küzdök. Sajnos eddig nekem sem segített semmi, pedig próbáltam már én is a S.A-t, most van egy krém is, de egyenlőre az sem hoz javulást. :(
2011. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi a krém neve?:)
2011. szept. 2. 20:51
 6/8 anonim válasza:
ODABAN a neve, a gyógyszertárban lehet megrendelni, vagy a honlapjukon. Csak eléggé drága, 4500 FT. :/
2011. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen erről hallottam hááát lehet megpróbálom. Köszi(:
2011. szept. 5. 16:56
 8/8 anonim válasza:
Nincs mit. : ]
2011. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!