Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek, vagy mire számíthatók?

Sziasztok!14 éves vagyok és félek. Azért mert az apai családomban szinte ott az össze rokon, rákos volt és igy haltak meg. Sajnos apukám is rákos volt, de sikeres volt a műtét. Egy részt attól félek, hogy apukámban szrtem ujbol kifog alakulni mégegy, mert erős dohányzos, és már nem lehet leszoktattni. Más részt azért félek, hogy talán én is az lehetek,mert szinte az összes gémete apukámtól örököltem. Szerintettek én is az lehetek?

2011. okt. 12. 21:22  Privát üzenet  

A válaszok
nyugi, nem kell aggódni biztos hogy rákos vagy.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. okt. 15. 12:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát most naon megnyugtattál*_*

# 2/4Időpont 2011. okt. 18. 18:54 Privát üzenet
Nem feltéttlenül kell egyböl a legrosszabbra gondolni ..

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. okt. 28. 14:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tudom de mivan ha mégis??

# 4/4Időpont 2011. okt. 31. 22:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt 1 párkapcsolatom, terhes lettem, a pasim elhagyott. Nem akarom megtartani a babát (van egy 3 éves kisfiam, akit 1-edül nevelek) viszont nincs pénzem abortuszra (dolgozni sem...
Mit tegyek, ha a Banki behajtó elakarja vinni az autómat? Köteles vagyok odaadni? Mire számíthatok, ha elvitte? Van valakinek tapasztalat?
Még nem csókolóztam senkivel. Van egy barátom és biztos hogy számíthatok csókra. Csak félek mert nekem elég hajlamos az ínyem vérzésre és ha pont akkor indul el az elég undorító lenne. Mit tegyek?
Annyira üres vagyok! Valami hiányzik, aminek lenni kéne de mégsincs! Magányos vagyok! A páromra nem számíthatok! Ő nem ért meg! Vagy nem fogja fel mi zajlik bennem! Már nem...
Nem tudom mit csináljak, terhes vagyok és félek nem számíthatok senkire! Mit tegyek?
Mire számíthatok, amennyiben a munkaszerződésem szülés előtt 2 hónappal lejár? Hogyan szűljem meg biztosítás nélkül a gyermekem? Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!