Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztma? Szénanáthás vagyok,...

Asztma? Szénanáthás vagyok, aug. Végefele jönnek a tünetek mindig.

Figyelt kérdés
De az elmúlt hetekben minden éjszaka felébredtem és hörögtem kicsit, köhögtem, és ma elmentem futni de kb 5 perc után lekellett állnom, mert nem kaptam kb levegőt. Utána 10 percig köhögcséltem meg nehéz volt a levegővétel Ez asztma lenne? Gyógyítható véglegesen, vagy csak a tünetmentesség érhető el. (sportolok évközben rendszeresen, most kihagytam 2 hónapot, de ezelőtt sose volt ilyen jellegű problémám.)
2011. szept. 2. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én asztmás vagyok,de sosem köhögök.

Mivel írtad hogy szénanáthás vagy,én arra tippelnék hogy asztmatikus allergiád van.Vagyis nem csak a szemed gyullad be és viszket,és nem csak taknyos vagy és eldugult az orrod,hanem ezek mellé hörgő gondjaid is vannak.

Érdemes elmenni a tüdőgondozóba.Ott egy vizsgálatból megállapítják hogy asztmás, esetleg asztmatikus allergiád van.

Bármelyik vagy,kigyógyulni már nem fogsz tudni,csak megfelelő módszerekkel enyhíteni tudod a tüneteket.

Nekem a Ventolin spray segít.Ha fuldoklom csak 1 szippantás és minden rendben lesz-

2011. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!