Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami fóbia? Elmúlik v...

Ez valami fóbia? Elmúlik v örökké így marad?

Figyelt kérdés

Ha el kell indulnom itthonról, bármivel kivéve kocsival, mindig gyomorgörcsöm lesz.. néha megy a hasam.. v volt h már hánytam... Tegnap reggel is suliba menetel előtt rámjött a gyomorgörcs, v ha csak 2 megállót megyek tescoig akkoris..... mitől van? Valami fóbia? Majd elmúlik idővel?

17/L


2011. szept. 3. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos.
2011. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre inkább azt mondanám, hogy szorongás, szociális fóbia talán. Minden fóbiából ki lehet gyógyulni ha eléggé akarod és teszel érte, ha máshogy nem megy pszichológus segítségévEl. Mióta tart ez, és konkrétan mitől félsz? Emberekkel nem akarsz találkozni, vagy mi a konkrét oka? Valami ötlet, hogy ez honnan eredhet?
2011. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem félek semmitől, egyszerűen amikor tudatosul bennem h na mindjárt indulok akkor iszonyatos gyomorgörcs tör rám. Fogalmam sincs mitől lehet, aztán amikor már ott vagyok a "célpontnál" akkor nincs gond, csak az indulással.
2011. szept. 3. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem pszichológushoz kéne menned, hogy együtt rájöjjetek arra mitől van ez.
2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!