Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nap allergia. Van ilyen?

Nap allergia. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Gyakran tapasztalom,h.kb 2 éve ha fizikai munkát végzek kint a napon és szintetikus felsőt viselek elkezdek viszketni,de nagyon.Ha leveszem a pólót akkor érezni h.feltöltődött statikusan.Nagy melegben is előfordult már h.csak úgy elkezdtem viszketni a felsőtestemen.A melegtől van vagy a szintetikus pólótól?Más tapasztalt már ilyet?
2009. ápr. 20. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van iylen betegség, de annak nem ez a tünete.Ez mindössze a pólótól van.Cseréld le pamutra, ha lehet.
2009. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nemtudom h mi lehet ez,de nekem asszem napalergiáámvan,ugyanis ha kintvagyok a napon akkor a kezemen mindenféle pattanásszerű dolgok jelennek meg és nagyon viszket,utánna ha elvájom akkor jelentős helye marad,de nemtudom sztem igen a naptólvan!!!
2009. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem nap allergiád van nem ezek a tünetei. egyszerűen csak a szintetikus anyagú ruházatot nem bírod. Tegyél úgy mint az első javasolja, cseréld le minden felső, de akár alsó ruhádat is pamutra, lenvászonra és más természetes anyagokra. Ha ez nem megy akkor javaslom,hogy minimum a pólóid alá vegyél pamut trikókat.


A nap allergia pattanás szerű, vagy bőr elszíneződéssel járó bőrtünetekben mutatkozik meg.

2009. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megvilágosodtam:)
2009. ápr. 20. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is napallergiám van. Csalánkiütések jönnek ki rajtam ég és viszket a bőröm. Pár óra napozástól még nem jön ki, egy egész napot viszont nem tudok kinn tölteni.
2009. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!