Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig zsibbad még a nyelvem?

Merci93 kérdése:

Meddig zsibbad még a nyelvem?

Figyelt kérdés
Kb 5 órája csináltattam nyelvpiercinget. lidokainnal érzéstelenitették. még sosem kaptam iylen érzéstelenitőt. még mindig nagyon zsibbad a nyelvem és kicsit megilyedtem. ez normális hogy ennyi idxeig zsibbad? vagy allergiás vagyok rá?? már nagyon idegesit!!!!!
2011. szept. 3. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne szarjál be, ez ilyen...ha fogorvosom belő lidokainnal délután, még este is zsiborog a pofám. Javasolnám, hogy tedd azt, amit én, és egyél valamit, mert így beindul a nyáltermelés és gyorsabban kiáll az érzéstelenítő...dehát egy nyelvpc meg 1 fogtömés más tészta :D
2011. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizsereg, vagy még mindig nem érzed?
2011. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csag bizsereg, érzem csak a nyelvem hegye mintha már elhalt volna... ez tulzás csak szar. köszy a választ :) kicsit megnyugodtam, de azért jobb lenne ha már elmulna... inkább fájjon de ne zsibbadjon... sajnos enni nem vagyok tudok mert kb semmi nem fér bele a szábaXD
2011. szept. 3. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
ha mozgatni tudod, nagy gáz nincs :D
2011. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a vádlim akkor szokott vacakolni ha magnézium hiányom van
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ha zsibbad, az azt jelenti, hogy már kezd bele visszamenni az élet:D
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na szóval...ha bizsereg, az jelenti azt, hogy hamarosan helyrejön. csak este van már:D
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így van, álmos már a nyelved is :D
2011. szept. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!