Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed hatása lehet ez? Mikor...

Speed hatása lehet ez? Mikor múlik el? 20/N

Figyelt kérdés
Tgnap voltam egy házibuliban, ami d.u 3tól, másnap reggel 7ig tartott. Ittunk szépen,mellette szívtunk fel egy kis speedet is. Előző napokban eléggé sok dolgom volt,és nap 5-6 órákat aludtam.Fáradt voltam már mikor kezdödött a buli is. Azota ugy érzem nem tudok aludni, 2 órát aludtam d.u, és semmit nem is ettem egész nap,nincs étvágyam. Szárazságot érzek folyton a számon. Ez lehet a speed hatása? Máskor minden buli után egyböl 10-12 órákat alszok,és írtó éhesen kelek fel.
2011. szept. 5. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annak a hatása. El fog múlni. Egyébként magadra vess. a speed mocskosul szar dolog
2011. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez az amfetamintól van. Ne aggódj, pár óra múlva elmúlik. Igyál sok ásványvizet és ne parázz, nem lesz bajod.
2011. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne porozz mert rákapsz, aztán jönnek a legális szarok.

Amúgy igen, emiatt nincs étvágyad. Igyál.

2011. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igyál sokat akkor is ha nem esik jól abban a pillanatban,nem akarlak piszkálni de speed-et felszívni...kész!

és amfetaminra egy után is rá lehet szokni!

2011. szept. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem lehet.
2011. szept. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
Gratulálok a kérdezőnek! Csak úgy felszív "egy kis speedet" és utána azt sem tudja mi miért van,mert végül is ez csak egy játék....:@ :@ Ha már csinálsz valamit legalább nézz utána milyen következményei vannak vagy lehetnek.Aztán ha véletlenül nem speed lett volna hanem mondjuk kóla,vagy esetleg meffedrin,heroin,egyéb szar akkor aztán meg nézhetnél jó nagyot,ha egyáltalán még tudnál utána ide írogatni....
2011. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
35%
Teso te marha nagy hülye vagy, ha iszol és szívsz mellé Speedet, és ha valóban speed akkor kijózanodsz, és ha tényleg igazi eredeti, Speedet kaptál akkor nem hiszem hogy nagyon be tudtál volna rúgni, szóval vagy szart kaptál aminek ezek a mellék hatásai, vagy csak placebo, és bebeszéled magadnak.
2015. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!