Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam hogy az egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam hogy az egyes tuning könnyű drogok (pl a Speed) növelik az önbizalmat és a lányoktól való félelmet csökkentik aki a szer hatása alatt van. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most komolyan, már kíváncsi vagyok rá, kicsit balfax vagyok a lányokhoz, vagyis az idegenekhez én oda nem megyek megkínálni őket csokival vagy akármi... Már hót depi vagyok hogy sose lesz kapcsolatom, mintha meg se kellett volna születnem, és már ez jár a fejemben. Nah szal Tapasztalat??


(egyébként a szabályzatba nem írták hogy nem lehet feltenni illegális cuccokról kérdéseket):D


2011. jan. 10. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Piával többre mennél. o.o
2011. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Így van, olyankor sokkal bátrabb az ember, és megszűnnek a gátlások, de nem érdemes ezért drogokhoz nyúlni. Inkább tényleg igyál kicsit.
2011. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

piáltam, nem segít túlzottan sokat, fel kéne pörögnöm az a lényeg


Valaki csak próbálta már nem??

2011. jan. 10. 18:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, ismerőseim is sokáig drogoztak, és valóban megszüntetik a gátlásokat, de nem érdemes ezért drogozni!!!
2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kokas Lajos ***** válasza:
A speed serkentő, vérnyomás növelő hatású. Felgyorsítja az anyagcserét, a reakciókat, viszont merevedési zavarokat okozhat. Lecsökkenti a péniszbe áramló vér mennyiségét. Kis mértékben fogyasztva elnyújthatja a merevedési állapotot, de nagy mennyiségben huzamosabb lankadtságot, vagy az erekció elmaradását okozhatja!
2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem elég simán benyomni! :D Na jó, szóval nem elég ha iszol egy kicsit, amitől oldódnak a gátlások. Szerintem kell jó társaság is, akik ellazítanak. Az alkohol azért is jó, mert ha nem jön össze, ha hülyét csinálsz magadból, nyugodtan az italra lehet fogni, meg úgy tenni másnap, mintha nem emlékeznél. :) Egyébként arra vigyázz, hogy ne mindig az alkohollal akard megoldani a feszült és nehéz dolgokat! Az némi túlzással egyenes út az alkoholizmushoz.
2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem tul jo ötlet..ha mar kell valami akkor alkohol,vagy ami nekem bejön az a fü,es egy cseppet sem zavar hogy betepve hülyesegeket beszelek neha:DD
2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hapsikám, a lányok értelmesebbik részének nem az jön be, ha bepiálsz meg bedorgozol, hanem az, ha felülkerekedsz a tutyimutyiságodon mégpedig józanul! Mert ettől leszel FÉRFI, sőt az átlagot elnézve ezzel még ki is emelkednél közülök!
2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Szorakozohelyen elmegy...suliban utcan barhol mashol nem kene eroltetni ez teny.:)
2011. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha lenne pár sikerem akkor már talán ez se kéne hozzá, egyébként nem vagyok vmi csendes csak fosok az idegen lányoktól, az ismerősök közül meg kizárt hogy legyen vmi x) De még várok vele sztem, ha viszont végleg semmi se lesz megfontolom a dolgot, am meg netes haverom hozta fel a témát, és neki áll a cerkája, és már nyomja egy ideje x) Meg lehet ha suliba is ezt nyomnám az feltűnne pár embernek ha kicsit bepörögnék :D Kösz az eddigi válaszokat, estleg még jöhetnek, tud még erről vmit :) pl: mennyi az esély hogy belehalok ha nem viszem tulzásba ?:)
2011. jan. 10. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!