Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lendüljek túl ezen az...

Hogy lendüljek túl ezen az állapoton?

Figyelt kérdés
Különféle problémák miatt, úgy érzem teljesen megcsömörlöttem. Nem tud érdekelni szinte semmi. Kívülről nem látszik, sokat járok el, járok egyetemre, sportolni, zenélni. Nevetek, csajozok, hülyülök, bulizok. És mégis... Kongok belülről. Érdemes lenne, pszichológushoz menni? Vagy mit tegyek, hogy kicsit több élet szálljon belém?
2011. szept. 5. 00:31
 1/8 anonim válasza:

Tűz ki célokat magad elé, csak szedd össze magad. Semmirekellőkre nincs szüksége ennek a túlszaporodott társadalomnak.


Bármilyen sulit ki lehet tanulni 1 év alatt, tanulj nyelveket, tanulj meg gitározni, keresd meg a zenédet, ne csak hippi szarokat hallgass az élet nem erről szól. Annyi mindent lehet csinálni...

2011. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jazz dobolok és zongorázok... és nem hallgatok hippi zenéket. nem vagyok emos vagy rokker vagy bármilyen szubkultúrához tartozó. nem jellemző rám. csak most kerültem ennyire mélyre. anyám betegsége, egy 4 éves kapcsolat vége, stb stb... nem tudom... valami hiányzik.
2011. szept. 5. 00:47
 3/8 A kérdező kommentje:
meg van egy felsőfokú és egy közép nyelvizsgám. egyetemen is jól teljesítek. ezekkel nincs semmi gond. normális mederben folyik az életem. de belül érzem, hogy valami nincs rendben. egy ideje nem tudok semminek IGAZÁN örülni. nem várok semmit. csak úgy vagyok
2011. szept. 5. 00:49
 4/8 anonim válasza:
Hát első válaszoló, pont ő az aki nem semmirekellő. Mindent csinál amit kéne egyeseknek, és nem érti miért van. Te meg írod a hülye válaszod, saját szegénységi bizonyítványod írod alá ezzel.
2011. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

kicsit utazz el,még év eleje van,nálam is volt ilyen holtpont.

én kimentem Rómába, kikapcsoltam a telomat és csak magammal foglalkoztam, azt tettem ami kellemes volt számomra,tisztítsd meg az agyad a rossz gondolatoktól(nem spirituális szarság,komolyan mondom)mikor visszajössz sok mindent másképp látsz majd.

2011. szept. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezen már én is átestem. Az első válaszadó elég bunkó volt nem kell mindjárt le semmirekellőzni az embert pláne nem ismeretlenül de az igaz,hogy célt kell kitűznöd magad elé méghozzá olyat amit te igazán el akarsz érni és amiről érzed, hogy boldoggá tesz.Kezdetben próbáld megfogalmazni magadban mi is az ami elkeserít ami hiányzik.Írtad, hogy édesanyád betegeskedik, szakítottál a pároddal. Van akit már ez teljes romba dönt.Teljesen érthető az ahogy érzel.Azonban egy biztos,hogy jobb ha nem egyedül akarsz megbirkózni a problémáddal.Néha csak elég,ha beszélsz erről valaki másnak olyannak akiben tényleg megbízol és akivel lehet ilyenről beszélni, ez egyáltalán nem szégyen.Ha ilyen nincs vagy nem akarsz ismerőst bevonni, nyugodtan fordulj szakemberhez nem fognak mindjárt gyógyszeres kezelés alá venni, biztos hogy tudnak neked segíteni, hogy ezen átlendülj.Lényeg, hogy figyelj nagyon magadra és a jókedvedet ne veszítsd el hülyülj továbbra is a haverokkal, bulizz. Lehet, hogy az is elég ha csak megpróbálsz úgy igazán kikapcsolódni. Szorítok neked!
2011. szept. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg abbahagyni amiket most csinálsz, pl 2 hétre, és gondolkozz nyugisan arról, mi is hiányzik az életedből. Ennyi elfoglaltság mellett nincs időd kigondolni :)
2011. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A leírás alapján kiégtél. Fontos lenne, hogy most ne pörögj egy kis ideig, hanem csak pihenj. Mint ahogy írták, próbálj meg elutazni valahova, vagy ha az nem megy, akkor kezdj bele valamibe amit még sose csináltál.
2011. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!