Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek alacsony vérnyomás...

Mit tegyek alacsony vérnyomás ellen?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint alacsony a vérnyomásom.(90/60)Ezért lehet sokan irigyelnének,viszont nekem egyre nehezebbek a napjaim tőle.Mindig is nehezen tanultam és figyeltem oda dolgokra,majd' elalszok akármit csinálok.Egész nap ásítozok,akármennyit alszok,és félek,hogy a munkahelyemen se fogok tudni teljesíteni.Régen próbálkoztam kávéval,de nem segített.Egy öregnéni szerint vörösbort kéne innom.De mégis milyet?Az a baj,hogy én minimális alkohol mennyiség után is szédülök,nem mernék úgy menni dolgozni,hogy előtte ittam egy pohár bort.Főleg reggel,mikor üres a gyomrom(rossz szokásom,hogy korán reggel nem bírok enni)Mit javasoltok boron,és gyógyszeren kívül?Kezd egyre elviselhetetlenebbé válni számomra ez a probléma :(

By:Csipkerózsika :(


2011. szept. 5. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Iszol elég folyadékot? Most már jobb lesz , mert hül a levegő. A forróságban mindig alacsonyabb a vérnyomás.

Vörösbor jó, este igyál 1 dl.Jó bármelyik fajta, de ne a legolcsóbbat vedd meg. Van édes, félédes , száraz. Amelyik ízt kedveled azt vedd meg.

2011. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én csak a Sangriát szeretem :$
2011. szept. 5. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Találtam egy oldalt,olvasd el,hátha találsz vmi jó ötletet!!Jobbulást!

[link]

2011. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!