Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éve vagyok és nagyok a...

13 éve vagyok és nagyok a melleim. Mit tegyek? Lent.

Figyelt kérdés
Kövérebb vagyok az átlagnál:170cm75 kg,de nem zabálok szarokat(chips kóla), a szénhidrátot a csomagoláson mindig megnézem.Nem fáj,de nagy, és a mellbimbó körül a rózsaszín rész is nagy.
2011. szept. 6. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
FIÚ VAGYOK
2011. szept. 6. 14:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Kosárlabdázom,tehát a sport megvan.(Amelyik nap nincs, aznap fekvőtámasz-felülés.törzsemelés).
2011. szept. 6. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sürgősen fordulj orvoshoz, lehet hormonális probléma.
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
kövérebb az átlagnál??????? erősen túlsúlyos vagy , 15-20 kg többleted van...le kéne fogyni...keresd fel a háziorvosodat!!!
2011. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minél hamarabb el mennék orvoshoz mert ez már betegség. Ha tényleg nem eszel túlságosan egészségtelen kajákat és sportolsz akkor itt már más baj van.
2011. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sok zsíros ételt eszel így is. Orvoshoz és dietetikushoz kéne fordulnod és kardió edzéssel tudnál a súlyodat csökkenteni.


Jó lenne ha minél több nyers gyümölcsöt és zöldséget ennél, mert ezekben kevés kalória van és rostgazdagok.

2011. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF

ma 15:05, te meg barom vagy.

Ez még nem súlyos túlsúly!!



ON

Mindenesetre egy orvosi vizsgálat nem rossz ötlet.

2011. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!