Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem nagyok a melleim....

Szerintem nagyok a melleim. Lehet vmi természetes módszerrel csökkenteni vagy csak fogadjam el egyszerűen?

Figyelt kérdés
14/L 85 C-s melltartó kell nekem és ez engem nagyon zavar szinte csak bő pólókat hordok, h ne látszódjanak és fürdőruhára még gondolni sem merek. Am nagymamáimnak meg anyukámnak is nagy mellei vannak. Próbáltam már, h na akk nem foglalkozok vele de nem ment. Egyszerűen utálom, h ilyen nagyok.
2010. jún. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ezzel nem tudsz mit csinálni fogadd el magad olyannak amilyen vagy.én meg bármit megadnék érte,hogy szép nagy melleim legyenek,de az én családomban senkinek nem volt nagy,formás cicije.

17L

2010. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 75B-ből (amivel tökéletesen meg voltam elégedve) lett szinte egyik napról a másikra 80DD..(Anyai ágon a családban mindenkinek nagy melle van..nekem akkor nőtt meg ilyen hirtelen, amikor 17 évesen elkezdtem fogamzásgátlót szedni.Azóta abbahagytam, de nem csökkent a mérete.)

Jobban szerettem, amíg kisebb volt, de elfogadom így is..a férfiak jobban megbámulnak, az biztos.Nem teszem ki a mellem, de azért igyekszem olyan ruhákat hordani, amik kiemelik, nem pedig takarják, így legalább profitálhatok belőle. :)

Arra szoktam gondolni, hogy sok nő direkt ilyet kér a sebésztől, szóval nincs mit takargatni.. :)

2010. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C kosaras mell nem olyan vészes. Nekem is az van, csak a körméret 75-ös.
2010. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 85 C még nem nagy, vagyis nem túl nagy. Fogadd el valaki mint pl én kifejezetten szereti, ha a lányon felül van mit fogni :)
2012. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!