Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Comb belső felén esetleg nemi...

Comb belső felén esetleg nemi szerven pattanás?

Figyelt kérdés
Már máskor is volt ilyenem, azt hittem herpesz, de most a combomon jött ki belül. Ilyen duzzanat pattanás szerű, csak keményebb, összenyomtam nagyon fájt de szétdurrant és ki is jött belőle a fehér akármi meg utána vérzett is. Volt már ilyen a külső nemi szervemen is, úgyanígy.. Akkor ez most mi lehet? Másnak volt ilyen?
2009. ápr. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű pattanás vagy szőrtüsző gyulladás. Ha vérzett az jó mert akkor a gyökere is kijött.
2009. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen vannak ilyen hatalmas pattanások a combom belső felén, én nem is pattanásnak mert a pattanást kinyomja az ember és elmúlik... a combom belső felén ami kijön, 1-2 hónap mire elmúlik és még fél évig lila marad a helyén, de ahogy elmulik az egyik jön helyette másik... most múlthéten volt egy hatalmas, kiszúrtam tűvel, fehér valami vagy genny nem jött belőle, de annál több vér, egy 100as zsepi felét elhasználtam rengeteg vér jött ki belőle, fél órán keresztül szenvedtem vele, végül leragasztottam.... mostmár visszament a dudor és nem vérzik, de hatalmas mélylila folt van a helyén. Sajnos ilyen ez :(
2009. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima pattanás,de ez sajnos nem olyan tipusu,mint az arcon szokott lenni.Ezzel valóban "nehezebb elbánni". Nekem is volt már párszor,én kiszúróm tűvel,kinyomkodom addig,hogy vérezzen ,mert igy minden undormány kijön belőle. utána alapos fertőtlenítés! Igy hamarabb elmúlik sokkal,mintha nem csinálok vele semmit (ezt is kipróbáltam,vagy másfél hét alatt szivodott fel teljesen).
2009. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bcsillag26 válasza:
100%
Sziasztok! Nekem már többször volt ilyen utólag a jobb comb hajlattól még beljebb,pontosan a nemiszőrzetbe sajnos, és nem kell mondanom ha nektek is volt ilyen hogy iszonyatosan fájdalmas és kellemetlen is. De én azt szeretném tudni ha valaki tudja rá a választ,hogy mitől alakul ez ki????????? Előre is köszi!!!
2010. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maca22 válasza:

Évek óta ugyanezzel a problémával küzdök! Kérlek aki tud segíteni írjon ide nekem! köszönöm

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__27970..

2012. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
ekem is Csupa pattanas volt a combon mar evek ota...hiaba fakadt ki, jott a kovetkezo. Elpanaszoltam ezt egy volt orvostanhallgato kollegammal s azt mondta h azok valojaban nem pattanasok, hiaba neznek ki ugy. Ez egyfajta szemolcs mert ha az egyiket kinyomod akkor jon helyebe a masik a kozeleben... a legegyszerubb modja ha egy kis lavora ontok egy pohar etkezesi ecetet s felhiggitom vizzel majd kis torulkozovel felitetva a folyadekot vegigdorzsololm a patis feluleten. Utana hagyjam igy megszaradni s ne mossam le. Eleg szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban de mar a 3. Nap latvanyosan javult az allapotom. egy het mulva meg teljesen eltuntek, nem akartam elhinni! A kezeles utan aztasd a lavorban a labad mert az ecet gombaolo es elmulasztja a labszagot :)))) Az ecet egy csodaszer! Jezus is gyogyitott vele :P
2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is volt nagyon sokszor és előfordult, hogy több is volt egyszerre. Amióta fogytam 40 kilót ( most sem vagyok vékony, sőt...) azóta a menstruációm is rendeződött és ezek a furunkulusok is megszűntek. Szerintem hormonális okból jönnek ki főként
2020. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!