Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen punnyadt a mai...

Miért ilyen punnyadt a mai fiatalság?

Figyelt kérdés
középsuli másodikba járok, és testnevelés órán mindig mindenki nyavajog mindenen, ha sorverseny van akkor is szenvednek 2 perc futás után. Én sosem sportoltam de mégis egy szó nélkül kibírom, sőt pont hogy kevés... pedig iszok is cigizek is szóval én sem vagyok az egészséges élet mintapéldánya, de amennyit nyavajognak az szánalmas...
2011. szept. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert csak gépeznek, ülnek a tv előtt, nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy sportoljanak. Nem vagyok idős, főiskolába járok ,de biciklizek, és edzek minden héten, régen fociztam. Engem is zavart gimiben, hogy nem tudtunk focizni, meg semmi csinálni, mert a többség inkább felment üldögélni, ha szabadfoglalkozás volt. Az sem véletlen, hogy ennyi elhízott fiatal van.
2011. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Sokat ülnek a GYK előtt
2011. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én "végzős" általános iskolás vagyok.

Nálunk pl 26ból 10en se öltöznek át.

Hormonproblémák miatt túlsúlyos vagyok, mindig piszkáltak érte, viszont ha mondhatom ezt, talán én vagyok az egyik legfittebb. Versenyszerűen úszok, vizilabdázok és kézilabdázok, igaz egy idő után én is fáradok, de jobban bírom mint a többiek, hiába nem vagyok olyan gyors mint ők.

Amúgy lusták ahhoz, hogy átöltözzenek, iskolán kívül nem igazán sportolnak, ezért olyanok amilyenek. Szomorú :S


14/L

2011. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt is a gépet szidják, pedig semmi köze.

Olyannyira nem gép előtt ülős a mai fiatalság zöme, hogy sosincsenek otthon. Én nem is értem, ennyit társaságban lenni. :)



Az én osztálytársaim is ilyenek, vagy semmit se csinálnak, vagy max. röpi, ami eléggé állósport.

Én viszont szívesen kihasználnám azt a heti két óra plusz mozgást, mert az én életvitelem, időbeosztásom mellett úgyis kevés időm van mozogni, legalább abban az órában jó lenne, amit erre kitűznek.

2011. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de én sem sportolok semmit, és pont ez a kérdés, hogy akkor ők miért sírják végig azt a 40 percet? egyáltalán nem megeröltető.
2011. szept. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!