Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vasárnap nagyon berúgtam,...

Vasárnap nagyon berúgtam, annyira, h még epét is hánytam. Azóta gyakori éhségérzetem van. Normális ez így?

Figyelt kérdés
nem szoktam ilyen gyakran éhes lenni, de úgy érzem, h szinte kilyukad a gyomrom...közvetlenül evés után nem...cask gyakrabban éhezek meg mostanában, mint máskor.
2011. szept. 8. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, hogy berugtál, mint az albán szamár. Ne csodálkozz, ha tönkre megy a gyomrod főleg akkor, ha ez többször is előfordul.
2011. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDD


Szerinted?

Ha már epét okádsz, akkor mennyire bolygatja meg a szervezeted egy ilyen művelet? :D :D :D :D


Így berúgni nem normális...

De az várható következmény, hogy a vércukor szintedet egy az egyben felborítja...más dolgokkal együtt...(pl. emésztő rendszer)

Mérjél vércukor szintet, igyál rengeteg folyadékot...

2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyadék alatt cukor- és alkohol mentes dolgokra gondolok, pl, VÍZ ;)
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyadékot... Pl:pálinka bor sör vodka konyak likör stb...
2011. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
abszolút ritka eset...nem is szoktunk inni...csak szoba avató volt és úgy gondoltuk, h iszunk egy kicsit...aztán elkapott minket a gépszíj...
2011. szept. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!