Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az íriszdi...

Mennyire megbízható az íriszdiagnosztika? Így tényleg meg lehet állapítani, hogy a szervezeten belül milyen problémák vannak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Crohn beteg vagyok, egy orosz fazonnál voltam ilyen vizsgálaton fehérváron, nem árultam el neki h. mi is a betegségem, csak h. rájön-e.

Nagyot néztem mikor rájött :D

2011. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez dúrva!! :)

Egyben jó hír, mert nem kell a legkellemetlenebb vizsgálatokra elmenni, hogy ez kiderüljön. Kár, hogy csak a tükrözéseim után hallottam erről a vizsgálatról. A tükrözéseknél nem találtak semmit, de a problémám továbbra is fenn áll. Pár napja voltam íriszdiagnosztikával vizsgálva, nagyon sok jót hallottam és az így kapott étkezési tanácsok tényleg hasznosabbak, mint amiket eddig mondtak.

Ez nekem még most is magas, de örülök hogy van ilyen :)

2011. aug. 27. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint ezt mondta:

"Hölgyem/Uram, Ön Chron beteg, más komolyabb problémát nem látok."

Meglepne.

2011. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tükrözésnél nem találnak problémát, akkor ordít, hogy pszichoszomatikus lehet, amin nagyjából bármi segít.
2011. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos "Nem hinném Úr" mivel ma jó kedvem van, így simán bekap*hatot. Másrészt de simán rájött... Nézegetett aztán kibökte h. nekem valami erős emésztőrendszeri gyulladásom van.

De azt megelőzően a "tükörben is meglátták"

2011. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!