Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha valaki...

Az nagyon gáz, ha valaki édes, drága doktor úrnak szólítja az orvosát?

Figyelt kérdés
Ma hallottam egy beszélgetésben,hogy egy nő így szólította az orvost,hát majd meghaltam a röhögéstől.
2011. szept. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele, bár tény, hogy én is megmosolyogtam volna. :D

Az itteni doktornő meg úgy köszön a telehonba, hogy: "Mizu drágám?" XDDDDDDDDD

2011. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kissé nevetséges. Néhány egyszerűbb ember szemében az orvos egyenlő Istennel. El tudod képzelni mondjuk az "édes, drága autószerelő úr" megszólítást? Pedig mindketten hibás alkatrészeket javítanak =)
2011. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
édes,drága autószerelő úr...meghalok xddd!
2011. szept. 9. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
85 éves vagy nem gáz :D
2011. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a nő 85-nél fiatalabb volt jócskán
2011. szept. 9. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kívülálló szemével valóban megmosolyogtató. Viszont nem tudhatjuk, mi volt a háttérben. Egy orvos kezében életek vannak (ebben kevéssé hasonlít az autószerelőre), olyan emberek élete, akikhez nagyon ragaszkodhatnak hozzátartozók. Elég könnyen előállnak olyan szituációk, amik rendkívül intenzív érzelmeket váltanak ki (bármelyik véglet irányában). Senki ne ítéljen a másikról úgy, hogy nem ismeri a helyzetét.
2011. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!