Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg? Tuti...

Hogyan legyek beteg? Tuti módszer kéne.

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjatok olyanokat, hogy már amúgy is beteg vagyok.. Egyszer még próbáltam, hogy órákig kint

álltam télvíz idején mosott hajjal, vizesen az ablak előtt pucéran, de olyan erős az immunrendszerem, hogy a 8 év alatt kb. 2x voltam beteg.. Anya mindig elküld. Valami BIZTOS tipp? :/


2011. szept. 9. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
vizes haj+hideg=hajhullás. szóval az a régi téli álldogálás elég hüly.e ötlet volt.:D
2011. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hajhullás? azóta 2x annyi hajam lett, elég dús. :) semmi bajom nem lett tőle, ami azért durva.. más ettől már fejfájás+tüdőgyuszi, stb.. sós vizet is próbáltam, szimulálni is, semmi sem történt.
2011. szept. 9. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
"vizesen az ablak előtt pucéran" - ezt nyitott ablakkal csináltad ?? ha igen, akkor csináld megint azt minél többször. Ha szerencséd lesz akkor egy szép tüdőgyulladás össze is jöhet
2011. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne akard ezt:) örül neki, h ilyen erős az immunrendszered:) mi a titkod?:D

amit leírtál, azt pedig ne próbáld meg mégeccer, mégha erősnek is gondolod a szervezeted, mert nagyon veszélyes...és gondolom itt most csak a suli miatt akarsz beteg lenni, kis időre...

nem tudom miként lehetnél...de sztem mindegyikben benne van a veszély...és nem ér az egész annyit, h bármi bajod legyen belőle:)

pusz

2011. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

más örülne ha egészséges lenne...az élet már csak ilyen igazságtalan..szívesen neked adom a betegségeimet, oké?

:S

2011. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom mi a titkom, mivel pl. gyümölcsöt se eszek szinte, de akármit csinálok, nem leszek beteg. :D ami persze jó.. ha valaki folyton beteg, persze, örülne ennek, de én már unom hogy sose lehet kivenni pár nap szabadságot. pedig csak annyi enne, hogy nem készültem fel egy dolira, és legyen időm. anya se hiszi el, mindig megkérdezte hogy: "biztos beteg vagy?" pedig sose hazudtam még azt neki hogy beteg vagyok. ha beteg voltam, akkor tényleg az voltam. olvastam ezt a meleg sós kávét, meg reggel 3 korty citromlé+össze-vissza eszek, min. 2 napot akarok..
2011. szept. 9. 21:26
 7/13 A kérdező kommentje:
*persze hogy nyitott ablaknál csináltam. de órákig, már mínusz fok volt a szobába, vizesen, és semmi bajom sem lett. én nem tudom miből vagyok. xd
2011. szept. 9. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
örülj neki. én olyan 3-4 havonta beteg vagyok......
2011. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
első vagyok.nem most lesz hajhullás.:D majd pár(5 körül) évvel később.:D
2011. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)hát hogyne. :DD
2011. szept. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!