Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leggyorsabb és leghatásos...

Mi a leggyorsabb és leghatásosabb módszer fejfájásra?

Figyelt kérdés
Gyógyszer + pihenés nem használ...valami házi praktika esetleg?Vagy bármi csak múljon el!
2011. szept. 6. 21:13
 1/4 De Puta Madre ***** válasza:
100%

1.Sok víz

2.Homlokra hideg, tarkóra meleg vizes törölköző, akár együtt is.

2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Iszok egész nap,a tarkóra meleg vizes borogatás /pontosabban felmelegített zselés párna/ nekem is eszembe jutott,ott fáj a legjobban.Meg is keresem gyorsan,köszönöm!


Várok még ötleteket,"mindent" hajlandó vagyok kipróbálni,jó lenne ma éjjel már aludni,tegnap ez nem sikerült :S

2011. szept. 6. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem voltal stresszesebb az utobbi napokban? Mivel a tarkodnal erzed jobban a fajdalmat, ez annak a tunete is lehet!

lazits, fogyassz gyogynovenyteat, kamilla, citromfu, levendula.Ezeknek van nyugtato hatasa is.

2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az éjjel kezdődött a fájdalom,és minden más egyéb tünet,ugyanis lebetegedtem /valami vírust szedtem össze,biztos a gyerkőc hozta haza a bölcsiből/.De valóban stresszesebb voltam a napokban,nem is kicsit,talán tényleg ez lehet az oka...pláne hogy a gyógyszer sem segít :S

Megyek iszom egy teát!

Köszönöm!

2011. szept. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!