Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy mellnagyobbító...

Normális, hogy mellnagyobbító műtét után nagyon pocsékúl érzem magam?

Figyelt kérdés
Hétfőn műtöttek,ma haza jöhettem.Az eredménnyel elégedett vagyok,bár nem sokáig láttam,mert befásliztak. Viszont eléggé fájnak a melleim,a hátam,nincs étvágyam,vasárnap ettem utoljára. A kedvem is nagyon rossz,mint aki depressziós. Normális dolgok ezek?
2009. ápr. 21. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a kérdést az orvosodnak tedd fel!
2009. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Válaszért fordulj a Molnár Anikóhoz, vagy a Zalatnayhoz. Ők ugyanis többször is átélték ezt a fajta műtétet. Csípőből tudják a választ.
2009. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez normalis!!!! Pihenj sokat, aludj, es egyel!!!!!! Ha nem eszel elmegy az erod es ilyen tuneteket kezdessz el produkalni!!!! Nyugodj meg par nap es sokkal jobban leszel, legyel egy kicsit turelmesebb magadhoz. Meg csak most volt a mutet. Hasznald ki ezt az idoszakot.....nezz meg csomo aranyos filmet,,,,,vagy amit szeretsz!!! Jobbulast...es nyugi
2009. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy igen fájdalmas időszak a mellplasztika lábadozási ideje. szépségért szenvedni kell!!
2009. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Ma már jobban vagyok,ettem is,de azért még fáj.A kedvem is jobb. Túlaggódtam a dolgot!!!

Köszönöm,aranyosak vagytok!!

2009. ápr. 22. 15:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy ha már kötözködni szeretnél,akkor elmondom,hogy egy baleset miatt 26 évesen le kellet venni a jobb mellemet,és most nagy sokára lett annyi pénzem,hogy meg tudjam csináltatni! Ezért nem fordultam Molnár Anikóhoz.

Ugy hogy NYASGEM!!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 22. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdés Feltevő!


Akkor bocsánat! Nem kötözködni akartam, de erre nem is gondoltam. Két okból sem. Így írtad le: "mellnagyobbító műtét", nem pedig azt, hogy mellpótló műtét. Mert a kettő azért nem ugyanaz. De valami továbbra is sántít: ha ugyanis baleset miatt kellett eltávolítani a melledet, akkor a TB támogatja a műtétet és egy vasadba sem kerül. Ugyanez a helyzet akkor is, ha valakinek rákos megbetegedés miatt veszik le a mellét és pótolják egy műtéttel. Így kételyeim merültek fel az igazságot illetően!

2009. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudatosan írtam mellnagyobbító műtétet,mert ez is történt. Bár szintén nem kellene neked magyarázkodnom,mert végülis ha csak simán meg szerettem volna nagyobbítatni a melleimet,akkor is kijárt volna nekem a normális válasz vagy inkább ne írtál volna semmit.

Szóval,akkor magyarázkodom. :) Egy baleset következtében megsérült az egyik mellem,akkor felajánlották,hogy TB-re,ahogy te is írtad helyre hozzák,de én úgy döntöttem,hogy halasztom a műtétet és ha már mindenképp kés alá kell feküdnöm,akkor gyüjtök egy kis pénzt és nem "csak" helyre állítatom az eredeti formájára hanem picit megnagyobbítatom. Így a TB fizette a műtét 35%-át.

Hát ez történt. Ha esetleg így is van valami problémád,vagy esetleg ismét úgy gondolod hogy nem stimmel valami,akkor írj nyugodtan,szívesen lemásolom neked a zárójelentésemet vagy esetleg megadom az orvosom számát. :))

2009. ápr. 27. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi problémám, de így más megvilágításba helyeződik az eset. Először nem írtad le világosan. Légy hát precíz, őszinte és igaz! Ennyi a tanulság belőle, ha már a fórumozóktól vársz válaszokat.
2009. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!