Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez? És mit...

Szerintetek mi ez? És mit vegyek be?

Figyelt kérdés
Pár hete úgy vagyok, hogy ha eszem akár csak egy falatot is, utána rögtön fáj, szúr a hasam. Ma kezdett el nagyon erőssen fájni,de csak kaja után fáj mindig. Mindegy, hogy ez egy falat csoki, vagy egy tányér leves. A kádból alig bírtam kiszálni, olyan hírtelen, és olyan erössen kezdett el fájni, hogy nem birtam kiszálni, úgy enyhült, hogy össze gömbölyödtem. Arra is gondoltam már, hogy az játszik benne szerepet, hogy az utóbbi évbe 10 kilót fogyatam, de enni viszont ugyanannyit ettem. Ötleteket adjatok, hogy mi lehet ez? Meg ha veletek is volt már ilyen létszí írjátok le, hogy mit vettetek be.17/L
2011. szept. 9. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk gyomorfekély?

Esetleg ha elmennél orvoshoz...

2011. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem,hogy egyik pillanatban majdnem megfagyok, utána meg folyik rólam a víz
2011. szept. 9. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az orvost ez is érdekelné
2011. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DakarVakar válasza:
simán fekélyed van, nagy százalékban esélyes! gyomorsav meg ilyesmi okozza, de így már mindenképp menni kell az orvoshoz, de addig erre lehet venni rennie,talcid, quamatel, szódabikarbonát stb-t
2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de lehet h idült hasnyálmirigy gyulladás
2011. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!