Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek ekkora bátorságo...

Hogyan vegyek ekkora bátorságot? (bővebben! )

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és nincs elég bátorságom ahhoz, h öngyilkos legyek.
2011. szept. 25. 00:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már! Sehogyse. Mi a baj?
2011. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Megkell tennem.
2011. szept. 25. 00:26
 3/24 anonim ***** válasza:
Kérdeztem, hogy miért. Meséld el.
2011. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért akarsz öngyilkos lenni?
2011. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok méltó az életre. Suli nem megy, semmi sem sikerül. Nem szeretnek. Családomnak könnyebb lenne nélkülem.
2011. szept. 25. 00:36
 6/24 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Ha hiszed, ha nem, mindenki átmegy ezen a krízisen, ki előbb, ki később. Azért születtél, mert még dolgod van itt a Földön. Sokszor nem érdemlik meg a körülötted lévők, hogy légy, de ez nem is baj, mert nem ettől függ az értékünk. Emberek vagyunk, bocsássunk meg egymásnak, te is a környezetednek, szüleidnek, és ne menekülj! Értékes ember vagy, és ezt egyszer valaki vagy valakik észre is fogják venni, most meg ettől nem leszel fölösleges vagy értéktelen, mert néhány ember ezt mondja! Hidd el, annak, aki megteremtett téged, annak nagyon fontos vagy, és értékesnek tart! Szeret téged úgy, ahogy vagy, érte érdemes élni, ha már ide teremtett téged a Földre. Ő pedig Isten, aki maga a szeretet. Ne dobd el magadtól.
2011. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Suli nem megy": nekem sem megy.

"semmi sem sikerül.": nekem sem.

"Nem szeretnek.": Én szereltlek.:D

"Családomnak könnyebb lenne nélkülem.": én is így gondolom, legalábbis anyagi terhet nézve biztosan, viszont az érzelmi oldalát nézve, nem így lenne.

Álmaim munkáját nem végezhetem, pedig nem vagyok nagyravágyó. Összejött nekemm minden.


És kísérletem már meg öngyilkosságot. Sikertelen lett, mivel itt írok neked. Azóta semmivel sem lett jobb, nem változott semmi. Mégis itt vagyok. Látni kell az életben az apró örömöket ami a sok szenvedés mellett vár mindenkire, és lesz miért élnem/élnünk. Ne dobd el magadtól az életet ha megkaptad!


Merre felé laksz?


21/F

2011. szept. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy próbáltok segíteni, de itt már nem lehet. Megkell tennem. Csak annyira gyáva vagyok.
2011. szept. 25. 00:57
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hogy másoknak meg milyen problémáik vannak, akkor nem mondanád, hogy meg kell tenned!!!! Próbáld magad hasznossá tenni, menj el egy gyerekotthonba vagy egy idősek otthonába önkéntesnek! Na ott fogod érezni az elhagyott szemekben, hogy szeretnek téged, illetve rájössz, hogy micsoda jó sorsod van hozzájuk képest.
2011. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Olyan fiatal vagy még, ne dobd el magadtól az életet! Nincs borzasztóbbb egy fiatal halálánál. A szüleid sosem hevernék ki, ha ilyet tennél, egyáltalán nem lenne nekik jobb. A szüleiddel nem tudod megbeszélni, hogy milyen reménytelennek látod a helyzeted?
2011. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!